חיפוש באתר:
English >
דף הביתקטלוג מוצריםתיכוןLEGO MINDSTORMSחיישנים ורכיבים נילווים
לבנה חכמה EV3

לבנה חכמה EV3

LEGO education
יצרן:LEGO education

קבלו את הדור הבא בבקרי LEGO MINDSTORMS. הלבנה החכמה החדשה מבית LEGO מהווה קפיצת דרך משמעותית בהתפתחות מערכות הרובוטיקה של לגו. הלבנה החכמה החדשה כוללת הרבה יותר טכנולוגיה והרבה יותר מאפיינים.
 

קודם כל, 4 יציאות (לעומת 3 ב NXT), זיהוי אוטומטי של כל החיישנים והמנועים ותמיכה מלאה לאחור בכל רכיבי NXT. אבל זו רק ההתחלה....
הרבה יותר זכרון - 16 מ"ב זכרון פלאש ו 64 מ"ב RAM ואם זה לא מספיק אז אפשר להוסיף עוד 32 גיגה בייט (כן - גיגה בייט) באמצעות כרטיס Mini SDHC.
 
הרבה יותר כח עיבוד - עם מעבד ARM9 ומערכת הפעלה מבוססת linux אנחנו מדברים על קצב דגימה של 1000 דגימות בשנייה (1kHZ). המילה מהיר ומדויק עולה בראשי....
 
הרבה יותר קישוריות - עם תקשורת BlueTooth מובנית ושקע USB 2.0 לחיבור מתאם תקשורת אלחוטית (wifi) אפשר לדבר עם עד 7 בקרים סה"כ (לעומת 4 ב NXT). ואם זה לא מספיק, אז עכשיו אפשר לשרשר בקרי EV3 אחד לשני באמצעות כבל התקשורת הכלול בערכה. באופן זה ניתן לכתוב תכנית אחת בלבד בעבור עד 4 בקרים ולקבל מערכת עם 16 כניסות ו 16 יציאות.
 
ה EV3 לא רק חכמה יותר, אלא גם יפה יותר.
עם מסך ברזולציה של 178X128 פיקסלים הכול נראה ברור יותר.
נורת המצב מוסיפה צבע ללחיים של הלבנה (3 צבעים) ומאפשרת קבלת משוב מהבקר בזמן הרצת התכנית, מצויין ל debugging.
 
ממשק המשתמש כולל 6 כפתורים מוארים לניווט פשוט אך רב אפשרויות ומערכת ההפעלה כוללת תכנות מתקדם על גבי הלבנה (תראו, בלי מחשב), אגירת נתונים ועוד אפשרויות רבות ישירות מממשק הלבנה.
 
בקיצור, שווה.
 
 
645500