חיפוש באתר:
English >
דף הביתקטלוג מוצריםתיכוןLEGO MINDSTORMS

LEGO MINDSTORMS

לחץ להגדלה

תוכנת EV3

LEGO education
יצרן:LEGO education

תוכנת ה EV3 , כמו הבקר, מהווה קפיצת דרך משמעותית בתחום הרובוטיקה. ממשק המשתמש עוצב מחדש, מערכת התכנים המובנת שודרגה ומאפשרת כעת עריכה (כולל בעברית וערבית), קיימת תמיכה מלאה בבקרי NXT (כן כן  - אפשר לתכנת גם את ה NXT) ופקודות חזקות נוספו.
 

ממשק המשתמש עוצב מחדש וכעת יש לו את ה Look & Feel של תוכנת ה WeDo. ספריות הפקודות עשירות יותר ומאורגנות באופן פשוט ונגיש. הגדרת הבלוקים נעשית בתוך הבלוק ולא בתפריט נפרד מה שמאפשר לבחון את הקוד מבלי לסמן כל בלוק ובלוק. התכנות הדינמי זמין ישירות מהבלוקים ואין צורך בפתיחה וסגירה שלו והחיבורים ברורים ופשוטים.
 
אבל,
הבשורה המשמעותית היא במערכת התכנים המובנית התומכת כעת בעברית. את ה Robot Educator החליפה מערכת תכנים הניתנת לעריכה. את התכנים ניתן לשלב עם תכניות הרובוט לכדי פרוייקטים. יחידות התוכן הניתנות לעריכה יכולות להכיל קישורים לאתרי אינטרנט, סרטונים,  תמונות, תכניות רובוט, קישורים לספריות הבלוקים ועוד.
מערכת התכנים המובנית הופכת את השימוש במערכת ה EV3 בכיתה לחוויה פשוטה ומהנה יותר מאי פעם.
 
הדובדבן על הקצפת הן הפקודות החדשות שנוספו ביניהן move tank המאפשרת שליטה על כל מנוע רובוט בנפרד תוך שימוש בבלוק אחד ו Loop Interrupt שמאפשרת יציאה מלולאה ללא הפסקת התכנית כולה. תוסיפו לזאת תמיכה במערכים ופעולות מתמטיות מתקדמות (למשל פונקציות מעריכיות) והנה לכם התוכנה החזקה ביותר עד כה לערכות הLEGO MINDSTORMS.
 
אחרון אחרון חביב,
אוגר הנתונים גם הוא חזק מתמיד וכולל כעת מצב אוסילוסקופ, כלי עריכה וניתוח מתקדמים, מכונת מצבים מובנית, קצבי דגימה מסחררים (עד 1000 דגימות בשנייה) ועוד.
 
ואם כל זה לא הרשים אתכם, תזכרו שהתוכנה תומכת לאחור גם בבקרי NXT.
 
על מנת שניתן יהיה להתקין את התוכנה ביותר ממחשב אחד חובה לרכוש את ההרשאה המוסדית .
660045